Pražia sitemap

Teisės vairuoti suteikimas

Valstybės įmonė „Regitra" egzaminuoja vairuotojus ir išduoda vairuotojo pažymėjimus, patvirtinančius teisę vairuoti motorines kelių transporto priemones: mopedus, motociklus, automobilius, autobusus ir troleibusus.

Vairuotojo pažymėjimas gali būti išduodamas tik nuolat Lietuvos Respublikoje gyvenančiam, deklaravusiam savo gyvenamąją vietą arba įtrauktam į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašą asmeniui.

Asmuo gali turėti tik vieną galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Priminimą apie vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigą galima užsisakyti „Regitros“ „Vairuotojų portale“.

Daugiau informacijos apie vairuotojo pažymėjimus - Motorinių transporto priemonių vairuotojo pažymėjimų išdavimo taisyklėse.

Atkreipiame dėmesį - informaciją apie dokumentus, suteikiančius teisę vairuoti traktorius ir žemės ūkio mašinas, teikia Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Melioracijos ir biokuro skyrius. Informaciją apie dokumentus, suteikiančius teisę valdyti laivus, teikia Lietuvos saugios laivybos administracija.

A. Kazlausko PĮ vairavimo mokykla

Vytauto g. 20, LT-98123 Skuodas

Tel./Faks. +370 440 52323 / +370 440 52323

Vadovas Arvidas Kazlauskas, Sav.

Mob. tel. +370 687 54428

El. paštas arvidas@erdves.lt

Regitra Valstybinė kelių transporto inspekcija
2011 © A. Kazlausko PĮ vairavimo mokykla
Svetainės dizainas: Tomas Ubartas Turinio valdymas ImpressPages.org sistema